Şartlar ve Koşullar

 siparis-ve-teslimat-a
Rhibs.getamar.com'dan verdiğiniz siparişlerin teslimat süreci, kargo ile ilgili bilgiler ve diğer sipariş bilgileri bu sayfada yer almaktadır.
hatirlatma
Şişme Botlar ve Tekneler, ilgili mevzuat gereği değişim ve iadesi olmayan ürünlerdir. Sitemizden bot siparişi verirken bu hususu göz önünde bulundurmanız önemle rica olur.

 

kargo-secenekeri-a

Siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

 

kargo-ucreti-a
Kargo ücreti toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir.
• Kargo ücreti ile ilgili detaylar ürün sayfasında ek bilgiler kısmında mevcuttur.
• Ücretsiz kargo seçeneği bulunan ürünlerde siparişinizi teslim alırken ayrıca bir kargo ücreti ödemezsiniz.
• Sitemizde bulunan bazı ürünler yukarıda belirtilen kargo ücretleri dışında tutulmaktadır. Bu ürünlerin kargo koşulları ürünün detay sayfasında belirtilmektedir.

 

siparis-gonderimi-a
Rhibs.getamar.com'da yer alan ürünlerin depo stoğunda mevcut olanlar (sitede aksi belirtilmiş olanlar hariç) 4 iş günü içinde stoktan sevk edilmektedir.
Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. İlgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir.Cumartesi ve Pazar günleri ise sevkiyat yapılmamakta ve Pazartesi kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Getamar sorumlu tutulamaz.

 

teslimat-suresi-a
Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.
Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Hesabım' sayfasındaki 'Sipariş Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.

 

kargo-takibi-a

Siparişinizin durumunu hesabım başlığı altında yer alan siparişlerim sayfasında görebilirsiniz. "Tedarik sürecinde" ifadesi siparişinizdeki bir ya da daha fazla adet kalem ürünün "Siparişiniz hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
"Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder.
kargoya verilen ürünlerin kargo takip numarası tarafınıza e-posta ile bildilir.

 

kargo-teslimi-a

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Herhangi bir yanlışlık ve eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

 

eksik-ve-hasarli-kargo-a

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa "İletişim" sayfamızdan sipariş numaranızı içeren ve durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 9337551 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
• Durumu teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız.
• Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz:
• Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz gereklidir.
• Boş ve temiz bir A4 kağıdına durumu detaylıca anlatan bir tutanak hazırlamanız gereklidir. Tutanakta sipariş ve fatura numarası ile birlikte ad-soyad ve imza da yer almalıdır.
• 0850 9337551 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp durumu bildirmeniz gerekmektedir.

Söz konusu işlemleri yaptıktan sonra tarafınıza ürünler sağlam olarak yeniden gönderilecek ve elinize geçen hasarlı paket ile ilgili yapmanız gerekenler temsilcimiz tarafından size anlatılacaktır.

 

teslimat-ile-ilgili-bilgiler-a

İstanbul Adalar'a sevkiyat hakkında: Kargo şirketi seçeneklerine göre adaların servis günleri farklılık göstermektedir.

Köy, kasaba gibi bölgelere sevkiyat hakkında: Kargo şirketi seçeneklerine göre servis günleri farklılık göstermektedir.

Güncel bilgi için: 0850 9337551 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri Merkezi yetkilimizle görüşebilirsiniz.

 

tuketici_yasasi